Het team van Prokonpack:

Albert Hanse

Albert Hanse

Sales Manager

albert@prokonpack.nl

Danny Duijnhouwer

Danny Duijnhouwer

Verkoop Adviseur

danny@prokonpack.nl

Rob Bruinsma

Rob Bruinsma

Verkoop Adviseur

rob@prokonpack.nl

Direct meer weten?

Direct contact
Start Live Chat

DEEL DEZE PAGINA
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestGoogle+
Bart Adriaansen

Bart Adriaansen

Verkoop Binnendienst

bart@prokonpack.nl

Jordy Fauth

Jordy Fauth

Verkoop Binnendienst

jordy@prokonpack.nl

Marjolijn van der Steen

Marjolijn van der Steen

Verkoop Binnendienst

marjolijn@prokonpack.nl

Simone Koch

Simone Koch

Office manager

simone@prokonpack.nl

Britt van Hoof-Becker

Britt van Hoof-Becker

Administratie

britt@prokonpack.nl

Claus Vogels

Claus Vogels

Logistiek

Ruud Jansen

Ruud Jansen

Chauffeur

Christel Beckmann-Asselman

Christel Beckmann-Asselman

Financieel Directeur

christel@prokonpack.nl

Ben Beckmann

Ben Beckmann

Directeur

ben@prokonpack.nl

Direct meer weten?

Direct contact
Start Live Chat

DEEL DEZE PAGINA
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestGoogle+