Het team van Prokonpack:

Rob Bruinsma

Rob Bruinsma

Sales & Marketing Manager

rob@prokonpack.nl

Danny Duijnhouwer

Danny Duijnhouwer

Verkoop Adviseur

danny@prokonpack.nl

Direct meer weten?

Direct contact
Start Live Chat

Erik Manders

Erik Manders

Hoofd Verkoop Binnendienst & Inkoop

erik@prokonpack.nl

Simone Koch

Simone Koch

Verkoop Binnendienst / Inkoop

simone@prokonpack.nl

Jordy Fauth

Jordy Fauth

Verkoop Binnendienst

jordy@prokonpack.nl

Marjolijn van der Steen

Marjolijn van der Steen

Directie Secretaresse / Verkoop Binnendienst

marjolijn@prokonpack.nl

Britt van Hoof-Becker

Britt van Hoof-Becker

Administratie

britt@prokonpack.nl

Claus Vogels

Claus Vogels

Logistiek

Ruud Jansen

Ruud Jansen

Chauffeur

Christel Beckmann-Asselman

Christel Beckmann-Asselman

Financieel Directeur

christel@prokonpack.nl

Ben Beckmann

Ben Beckmann

Directeur

ben@prokonpack.nl

Direct meer weten?

Direct contact
Start Live Chat